UYGULAMALI EĞİTİM

Silahlı ve silahsız özel güvenlikçi olma şartlarını taşıyorsanız, kursumuza katılarak sizlerde özel güvenlik personeli sertifikasını uygulamalı olarak alabilirsiniz.

UZMAN KADRO

Buraya gelenlere sadece eğitim vermekle kalmaz aynı zamanda bu eğitimi uygulayıp kendilerini bir sonraki düzeye taşıyabilecekleri gelişmiş iş imkanları da sunarız.

AKILLI SINIFLAR

Özel güvenlik alanında dünya çapındaki gelişmeleri yakından takip eder ve bunları en etkin şekilde sınıflarda hizmetinize sunar.

Kursumuzda tüm derslerimiz akıllı sınıfta uygulamalarımız uygulama alanımızda egitimlerimiz gerçeğiyle bire bir aynısı olacak şekilde verilmektedir.

Yeni Dönem Kayıtlarımız Başladı !

KURSİYER
+
KURS
+
İSDİHTAM
+

Hakkımızda

Kursumuzda tüm derslerimiz akıllı sınıfta uygulamalarımız uygulama alanımızda egitimlerimiz gerçeğiyle bire bir aynısı olacak şekilde verilmektedir.

Silah densimiz de uygulamalı sınıfta Sarsılmaz ve Zigana marka silahlarımızla tetik çalışması, doğru nişan alma ve silah parçaları uygulamalı olarak silah üzerinde gösterilmekte, vuruş hatalarının düzeltilmesi içinkuru sıkı silahımızla atış yaptırılmaktadır.

Çankırı Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, 2020 yılında Özel Güvenlik sektörüne kaliteli eleman yetiştirmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren Özel Güvenlik Eğitim sektöründe Çankırı’nın en kaliteli kursu olmayı hedef edinmiş ve bu hedef doğrultusunda sürekli çalışmaktadır.

Öğrencilerine eğitim süresince rahat edebilecekleri ve kaliteli eğitim alabilecekleri ortamı sunmayı görev edinen Çankırı Güvenlik Okulu; geniş sınıflarında projeksiyon ve benzeri eğitim materyallerini kullanarak, konunun uzmanı eğitimcileriyle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Özel güvenlik sektöründe çalışacak kaliteli elemanlar yetiştirmek ve bu sayede sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır…

Devam ettiği sınıfta eğitim konularını yeterince öğrenemediğini düşünen ya da konu tekrarı yapmak isteyen öğrencilerimiz, gireceği sınava kadar açılacak olan diğer sınıflarımıza misafir olarak katılıp konu tekrarlarını ücretsiz olarak yapabilmektedirler.

Kurs bitiminden sonra öğrencilerimize sınava kadar olan süre içinde her hafta ücretsiz deneme sınavları yapılır. Bu sınavlar sonunda beraber soruları cevaplayarak konu tekrarı da yapılmakta olup bu şekilde öğrencilerimizin sınava tam olarak hazırlanmaları sağlanır.

Vizyonumuz

Kaliteli eğitimden taviz vermeyerek sektörün ihtiyacı olan başarılı elemanları yetiştirtmeye devam ederek Özel Güvenlik Eğitimi sektöründe ÇANKIRI GÜVENLİK markasını oluşturup öncü kurum olarak anılmaktır.